Про мене

parallax background

Індивідуальний підхід – запорука успішного лікування алергії

КРИВОПУСТОВА Марія Віталіївна

Лікар-алерголог дитячий
Асистент кафедри педіатрії №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
Медичний експерт порталу "Все про алергію" allergy.org.ua
Член Європейської академії клінічної імунології та алергії
Стаж роботи 10 років

Освіта:
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, медичний факультет №1 за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікація «лікар» (2013). Післядипломна освіта Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, кафедра педіатрії №2 (головна клінічна база: Київська міська дитяча клінічна лікарня №2), інтернатура за спеціальністю "Педіатрія" (2015). Спеціалізація: Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, кафедра педіатрії №1, за спеціальністю "Дитяча алергологія" (2015).

Підвищення кваліфікації з дитячої алергології, публічна діяльність, виступи на конференціях та участь в міжнародних конгресах: • Виступи на радіо, коментарі ЗМІ • Українська школа молекулярної алергології та імунології, як клінічна і наукова база в Україні Міжнародного мережевого університету з молекулярної алергології та імунології, сертифікати 1-го рівня (2015), 2-го рівня (2015), 3-го рівня (2016)

Участь в наукових форумах за фахом, міжнародних конгресах як спікер та слухач (EAACI Лісабон, Португалія, 2019; EAACI Лондон, Великобританія, 2020; ISAF Рим, Італія, 2020; EAACI Мадрид/Краків, Іспанія/Польща; ISAF 2021 Digital Event; DHM Digital 2022 Digital Event; EAACI Hybrid Congress 2022 Prague, Czech Republic; ISMA-RHINA Digital 2022 Digital Event; FAAM-EUROBAT 2022 Digital Event).

Пріоритетні напрямки практичної діяльності: харчова алергія, атопічний дерматит, бронхіальна астма, алергічний риніт та поліноз, рекурентні синдроми бронхіальної обструкції у дітей, хронічний кашель, висипи на шкірі, контактний алергічний дерматит, гостра та хронічна кропив'янка, молекулярна алергодіагностика, алерген-специфічна імунотерапія

Членство в асоціаціях: Член European Academy of Allergy and Clinical Immunology (EAACI, 2018).

Главное в лечении аллергии – это вовремя обратиться к аллергологу


Готовы попрощаться с аллергией?